5 designerskich sposobów płatności w Internecie

Technologia wciąż zaskakuje nas coraz to lepszymi, niezliczonymi gadżetami. Tym razem przedstawiamy gadżety, o których istnieniu może nawet nie masz pojęcia . Ciekawe przedmioty, dzięki którym polski konsument może dokonać transakcji finansowych

Czy karty bankowe przeszły już do lamusa? Czy wciąż cieszą się taką samą popularnością jak przed laty? Z pewnością są bardzo popularne, jednakże niektórzy konsumenci skłaniają się ku nietypowym rozwiązaniom. Kto więc wie jak to będzie w przyszłości. Mały chip można umieścić praktycznie wszędzie. Dzięki jakim narzędziom codziennego użytku będziesz mógł dokonać płatności w sklepie? Zachęcamy do lektury tekstu. Tego się nie spodziewasz!

Zdarza się, jeszcze stosunkowo rzadko, że klient za zakupy w hipermarkecie zapłaci zegarkiem! Może to wzbudzić nie lada zainteresowanie. Karty zbliżeniowe oczywiście wiodą prym, zdają się zadowalać wszystkie potrzeby klientów. Pamiętaj, że w każdym przypadku będzie Ci potrzebny rachunek, chociażby darmowe konto osobiste w banku.

Mikroprocesor znajdujące się w kartach mają tak niewielkie gabaryty, że właściwie umieścić można je wszędzie. W tym wymiarze ogranicza nas jedynie nasza własna wyobraźnia. Zebraliśmy kilka pomysłowych gadżetów w jednym miejscu. Zapraszamy do lektury poniższego tekstu.

Oczywiście pamiętaj, że niezbędne będzie konto bankowe! Jeśli jeszcze go nie posiadasz, sprawdź gdzie najlepiej założyć konto bankowe, żeby nie przepłacić

Naklejka

W naszym kraju jest aż kilkanaście banków, w których tego rodzaju gadżet możesz otrzymać. Naklejkę przytwierdzisz do dowolnego przedmiotu. Większość osób wybiera rzeczy codziennego użytku, te po które najczęściej sięga i raczej zawsze ma przy sobie tj. telefon komórkowy czy odtwarzacz mp3.

Brelok

Za zakupy obecnie możesz również zapłacić niepozornym breloczkiem podpiętym do kluczy. Łączy się on z rachunkiem karty przedpłaconej. Chodzi tu o zachowanie bezpieczeństwa gdyż w takim wypadku nie można wykonać za jego pomocą transakcji za wyższą kwotę od tej zasilającej owy rachunek. Otrzymasz go przykładowo w BZ WBK.

Bransoletka

BZ WBK zaskakuje możliwością zakupu bransoletki, która jest nie tylko ozdobą, ale także instrumentem płatniczym. Drobiazg raczej bardziej będzie cieszył kobiece oko. Dodatkowym plusem jest także możliwość doboru odpowiedniego dla siebie koloru.

Zegarek

Mikro karta o naprawdę niewielkich gabarytach, (wielkością nie różni się od karty SIM) zamieszcza się w slocie od strony odwrotnej do pokrętła, którym zwykle przestawiamy wskazówki. W ten sposób bez problemu możemy dokonywać transakcji za pomocą zegarka.

Żyrafa

PKO wyszło z propozycją do naszych milusińskich. Bank zadbał by młodzież od najwcześniejszych lat uczyła się zarządzać własnymi finansami. W tym przypadku mowa o małym pluszaku w kształcie żyrafy. Maskotka na breloczku związana jest z rachunkiem przedpłacony. Dostęp do oferty mają nawet dzieci, które nie skończyły jeszcze 13 lat.

Your email address will not be published.